• HARRY - łóżko

HARRY - łóżko

3 350,00 zł
Brutto
Kolorystyka
Ilość

Harry – to kolejna odsłona z serii łóżek piętrowych 3 osobowych posiadających dolną powierzchnię spania w rozmiarze 200/120. Projektant tworząc ten model zadbał aby łóżko to nie tylko posiadało nowoczesny design ale było również funkcjonalne. Efekt ten uzyskano poprzez dodanie praktycznej półki w tylnej ścianie łóżka. Umieszczenie zamykanych półek w stopniach schodów łóżka spowodowało że schody pełnią funkcję regału, dzięki temu model ten jest jeszcze bardziej atrakcyjny poprzez stworzenie dodatkowej powierzchni do przechowywania. Łóżko Harry występuje w kolorze białym (kolor podstawowy - brak możliwości zmiany) w połączeniu do wyboru z kolorem niebieskim, zielonym, pomarańczowym, popielem oraz różanym. Łóżko wykonane jest z płyty laminowanej gr. 22 mm oklejonej odpowiednim obrzeżem. Schody do wchodzenia można ustawić po prawej jak i po lewej stronie. Łóżko wyposażone jest w dwa materace: górny materac piankowy 200/90/8 w pokrowcu bawełnianym nie pikowanym, dolny dwustronny materac sprężynowy 200/120/15 w pokrowcu z pikowanej dzianiny materacowej (istnieje możliwość zakupu łóżka bez materacy).

Kolory pokazane na zdjęciach mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian kolorystycznych, wzornictwa, wymiarów i funkcji prezentowanych wyrobów.

 

Termin realizacji od 10 do 30 dni roboczych. 

Koszt transportu zgodny z mapką umieszczoną w zakładce DOSTAWA, nie obejmuje wnoszenia mebli.

  

Dane techniczne:

 Wymiary zewnętrzne samego łóżka (dł./szer./wys.) - 206/129/155 cm

Wymiary zewnętrzne schodków (dł./szer./wys.) - 54/104/155 cm

Wymiary zewnętrzne łóżka razem ze schodkami (dł./szer./wys.) - 260/129/155 cm

Wymiar górnego materaca - 200/90/8 cm (materac piankowy w pokrowcu bawełnianym nie pikowanym),

Wymiar dolnego materaca - 200/120/15 (materac dwustronny sprężynowy, sprężyna typu bonell, pokrowiec z pikowanej dzianiny materacowej),

UWAGA:

 

Łóżko sprzedawane jest razem z górnym materacem piankowym  200/90/8 (pokrowiec bawełniany nie pikowany) oraz dolnym dwustronnym materacem sprężynowym 200/120/15 (sprężyna typu bonell) w pokrowcu z pikowanej dzianiny materacowej.

Producent zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian konstrukcyjnych w opracowanych meblach, nie zmieniając ich ogólnego charakteru. Kolory na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych. Wszystkie wymiary podane są w cm z tolerancją +- 1 cm.

 

Koszt transportu zgodny z mapką umieszczoną w zakładce TRANSPORT, nie obejmuje wnoszenia mebli.

 

 

Specyficzne odniesienia