ALDO III - BIURKO
  • ALDO III - BIURKO
  • ALDO III - BIURKO
  • ALDO III - BIURKO

ALDO III - BIURKO

630,00 zł
Brutto
Ilość

Biurko ALDO III zostało wykonane w połączeniu drewna sosnowego (kolor biały akryl) z płytą w kolorze iguana. Zastosowanie takiego rozwiązania powoduje, że konstrukcja biurka jest bardzo wytrzymała, a wygląd staje się bardziej atrakcyjny, w porównaniu z biurkami wykonanymi tylko z płyty. 

 

 

 

Elementy z płyty (kolor iguana) dostępne są również w innych kolorach: szary, czerwony, niebieski, orange, wenge, biały, trufel, dąb sonoma, krawędzie płyty zostały oklejone obrzeżem ABS w kolorze białym.

Dostępne kolory płyt:

Paleta_płyta 01-08-2020.jpg

 Dostępne kolory elementów drewnianych.

KolorystykaDrewnaMeblobedNazwy01-03-2021_1.png

DANE TECHNICZNE

wymiary zewnętrzne biurka  (dł./szer./wys.) 142 /60 / 76 cm,

 

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY NASZYCH MEBLI


Użyty w procesie lakierniczym lakier, stosowany do elementów drewnianych, został zakwalifikowany do najwyższej klasy ekologicznej ,,Ekologicznie Bezpieczny E". W odróżnieniu od wielu innych wyrobów lakierowanych, w tym lakierów wodorozcieńczalnych, nasze wyroby nie zawierają związków aromatycznych (toluen,ksylen) o udowodnionym działaniu rakotwórczym, jak również żadnych innych składników toksycznych jak np. formaldehyd, metanol, itp.) Trzy warstwy lakieru powodują, iż powłoka na powierzchni drewna jest bardzo twarda, odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz wszelkiego rodzaju zabrudzenia.

TERMIN REALIZACJI: 2-4 tygodnieSpecyficzne odniesienia

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: