Meble dla całej rodziny
Meble dla całej rodziny
Meble dla całej rodziny
Meble dla całej rodziny
Meble dla całej rodziny
ZNAJDŹ PRODUKT
DO POBRANIA
SZYBKI KONTAKT
(62) 597 16 25
biuro@selectmeble.pl

Meble młodzieżowe ALDO III - BIURKO

98 dostępnych

630,00 zł

Biurko ALDO III zostało wykonane w połączeniu drewna sosnowego (kolor biały akryl) z płytą w kolorze iguana. Zastosowanie takiego rozwiązania powoduje, że konstrukcja biurka jest bardzo wytrzymała, a wygląd staje się bardziej atrakcyjny, w porównaniu z biurkami wykonanymi tylko z płyty. 

 

 

 

Elementy z płyty (kolor iguana) dostępne są również w innych kolorach: szary, czerwony, niebieski, orange, wenge, biały, trufel, dąb sonoma, krawędzie płyty zostały oklejone obrzeżem ABS w kolorze białym.


Dostępne kolory płyt:


 Dostępne kolory elementów drewnianych.


DANE TECHNICZNE

wymiary zewnętrzne biurka  (dł./szer./wys.) 142 /60 / 76 cm,

 

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY NASZYCH MEBLI


Użyty w procesie lakierniczym lakier, stosowany do elementów drewnianych, został zakwalifikowany do najwyższej klasy ekologicznej ,,Ekologicznie Bezpieczny E". W odróżnieniu od wielu innych wyrobów lakierowanych, w tym lakierów wodorozcieńczalnych, nasze wyroby nie zawierają związków aromatycznych (toluen,ksylen) o udowodnionym działaniu rakotwórczym, jak również żadnych innych składników toksycznych jak np. formaldehyd, metanol, itp.) Trzy warstwy lakieru powodują, iż powłoka na powierzchni drewna jest bardzo twarda, odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz wszelkiego rodzaju zabrudzenia.

TERMIN REALIZACJI: 2-4 tygodnie