Meble dla całej rodziny
Meble dla całej rodziny
Meble dla całej rodziny
Meble dla całej rodziny
Meble dla całej rodziny
ZNAJDŹ PRODUKT
DO POBRANIA
SZYBKI KONTAKT
(62) 597 16 25
biuro@selectmeble.pl

PENELOPE łóżko 1 osobowe 180/80

100 dostępnych

1 030,00 zł

PENELOPE – w modelu tym nogi łóżka oraz wstawki zrobione są z drewna sosnowego w kolorze orzech (dostępne także w innych kolorach), pozostałe elementy zostały wykonane z płyty w kolorze białym oklejonej obrzeżem ABS  (dostępne również w innych kolorach). Na uwagę zasługuje pokrycie daszku, które jest wykonane z wysokiej jakości tkaniny dostępnej w pięciu kolorach. Zastosowanie takiego rozwiązania sprawiło, że daszek nie jest zbędnie obciążany np: przez płytę meblową czyniąc łóżko bardziej bezpiecznym dla dziecka. Łóżko to można wyposażyć w oświetlenie ledowe z gniazdem USB (dostępne kolory biały oraz czarny).

Koszt oświetlenia z USB wynosi 200 zł.


Dane techniczne:

kolor łóżka - sosna/biały,

wymiary zewnętrzne łóżka (dł./szer./wys.) - 201/92/155 cm,

wymiary zewnętrzne podstawy łóżka (dł./szer.) 190/87 cm,

wymiar materaca piankowego - 180/80/8cm,

materac znajduje się na wysokości ok. 40 cm,


Termin realizacji: od 10 do 30 dni roboczych

Najważniejsze zalety naszych mebli:

 1. Wszystkie Nasze łóżka zostały wykonane zgodnie z wymaganiami norm PN-EN 747-1:2007, PN-EN747-2:2007 w zakresie wymagań wytrzymałościowych i bezpiecznych rozwiązań konstrukcyjnych. Drewno, z którego wykonane są łóżka, dostarczane jest przez firmę posiadającą certyfikat FSC®, oznacza to, że drewno pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony.
 2. Łóżka polakierowane są trzykrotnie ekologicznym, antyalergicznym , bezwonnym lakierem odpornym na czynniki atmosferyczne. Użyty w procesie lakierniczym lakier, został zakwalifikowany do najwyższej klasy ekologicznej ,,Ekologicznie Bezpieczny E". W odróżnieniu od wielu innych wyrobów lakierowanych, w tym lakierów wodorozcieńczalnych, nasze wyroby nie zawierają związków aromatycznych( toluen,ksylen) o udowodnionym działaniu rakotwórczym, jak również żadnych innych składników toksycznych jak np. formaldehyd, metanol, itp.
 3. Trzy warstwy lakieru powodują, iż powłoka na powierzchni drewna jest bardzo twarda, odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz wszelkiego rodzaju zabrudzenia.
 4. Na życzenie Klienta każde łóżko może być wykonane w innym wymiarze oraz w dowolnym kolorze( bez żadnej dopłaty za wybrany kolor).
 5. Tylko u nas największa paleta kolorów dostępna dla każdego rodzaju łóżka: Naturalna sosna, olcha, buk, orzech, grusza, calvados, dąb, mahoń, orange, oliwka, niebieski, bordowy, różowy, wanilia akryl, biały akryl, grafit, capri, turkus akryl, niebieski akryl, róż akryl, seledyn akryl, szary akryl, grafit akryl, cappuccino akryl, koniak akryl.
 6. Każde łóżko wyposażone jest:
  • w materac piankowy 200/90/8 o podwyższonej twardości wraz z pokrowcem bawełnianym na zamek ( pianka odporna na odkształcenia)
  • stelaż drewniany, każda listwa o grubości 20 mm, i szerokości 7 cm,
  • 2 kompletne szuflady przesuwające się na 4 rolkach
 7. Do łóżka dołączona jest bardzo szczegółowa instrukcja montażu, z którą bez najmniejszego problemu każdy jest w stanie złożyć mebel.
 8. Jeżeli uważacie Państwo, że materace standardowe są niewystarczająco dobre dla Waszych pociech, proponujemy w bardzo atrakcyjnych cenach materace:Piankowo-kokosowe; Piankowo-latexowe oraz materace sprężynowe.