Meble dla całej rodziny
Meble dla całej rodziny
Meble dla całej rodziny
Meble dla całej rodziny
Meble dla całej rodziny
ZNAJDŹ PRODUKT
DO POBRANIA
SZYBKI KONTAKT
(62) 597 16 25
biuro@selectmeble.pl

ALDO PLUS 90/200 łóżko 1 osobowe

99 dostępnych

710,00 zł

Łóżko 1 osobowe ALDO PLUS 90/200 zostało wykonane w połączeniu drewna sosnowego (kolor biały akryl) z płytą w kolorze szary (zdjęcie łóżka w zestawie). Podana cena dotyczy łóżka z półką, nie obejmuje natomiast materaca oraz biurka z regałem.

Pozostałe elementy można dokupić  w następujących cenach:

- materac piankowy  90/200/8 w pokrowcu bawełnianym nie pikowanym - 130 zł,

- materac sprężynowy dwustronny (sprężyna typu bonell) 90/200/15 w pokrowcu z dzianiny materacowej pikowanej - 319 zł,

- biurko z regałem - 850 zł

 

Elementy z płyty (kolor szary) dostępne są również w innych kolorach: iguana, czerwony, niebieski, orange, róż pudrowy, trufel, dąb sonoma, krawędzie płyty zostały oklejone obrzeżem ABS.

 Elementy drewniane można wykonać w innych kolorach, których paleta znajduje się poniżej.

 


Szanowny Kliencie,


Wszystkie oferowane przez naszą firmę łóżka jako nieliczne na rynku zostało wykonane zgodnie z wymaganiami norm PN-EN 747-1:2007, PN-EN747-2:2007 w zakresie wymagań wytrzymałościowych i bezpiecznych rozwiązań konstrukcyjnych. Kupując nasze meble, oprócz walorów estetycznych jesteście Państwo pewni spokojnego i przede wszystkim bezpiecznego snu swoich pociech. Wiele oferowanych na rynku produktów nie posiada stosownych badań a ich użytkowanie czasem może stać się wręcz niebezpieczne.Użyte w procesie lakierniczym lakiery, spełniają warunki Euro-Normy E-71 dotyczącej zawartości metali ciężkich dla zabawek i wyrobów dla małych dzieci. W większości badanych próbek lakieru zawartość metali ciężkich jest niższa niż granica wykrywalności. Wszystkie nasze łóżka oprócz ekologicznych lakierów, nie powodujących różnego rodzaju alergii, są bezpieczne w użytkowaniu pod względem konstrukcyjnym, co jest niezwykle ważne przede wszystkim jeżeli chodzi o łóżka piętrowe.

Kupując nasze meble gwarantujecie Państwo bezpieczny i spokojny sen swoich dzieci i bliskich.

DANE TECHNICZNE

wymiary zewnętrzne łóżka z półką (dł./szer./wys.) 208 / 149 / 72 cm,

 

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY NASZYCH MEBLI


Użyty w procesie lakierniczym lakier, stosowany do elementów drewnianych, został zakwalifikowany do najwyższej klasy ekologicznej ,,Ekologicznie Bezpieczny E". W odróżnieniu od wielu innych wyrobów lakierowanych, w tym lakierów wodorozcieńczalnych, nasze wyroby nie zawierają związków aromatycznych (toluen,ksylen) o udowodnionym działaniu rakotwórczym, jak również żadnych innych składników toksycznych jak np. formaldehyd, metanol, itp.) Trzy warstwy lakieru powodują, iż powłoka na powierzchni drewna jest bardzo twarda, odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz wszelkiego rodzaju zabrudzenia.

Na życzenie Klienta rama łóżka może być wykonana w innym kolorze( bez żadnej dopłaty za wybrany kolor). Istnieje również możliwość wykonania łóżka w innym wymiarze.

WYPOSAŻENIE

- w standardzie występuje sama rama łóżka z półką, bez stelaża, bez materaca, bez biurka z regałem, pozostałe elementy wyposażenia można dokupić oddzielnie

INSTRUKCJA

Do każdego łóżka dołączona jest bardzo szczegółowa instrukcja montażu, z którą bez najmniejszego problemu każdy jest w stanie złożyć mebel.

DODATKOWO

Istnieje możliwość wykonania łóżka pod materac 180/80, 160/70 oraz 100/200 cm.


Termin realizacji: od 10 do 30 dni roboczych