Meble dla całej rodziny
Meble dla całej rodziny
Meble dla całej rodziny
Meble dla całej rodziny
Meble dla całej rodziny
ZNAJDŹ PRODUKT
DO POBRANIA
SZYBKI KONTAKT
(62) 597 16 25
biuro@selectmeble.pl

Maksymilian piętrowe łóżko dziecięce 3 osobowe

995 dostępnych

1 550,00 zł

Łóżko piętrowe 3 osobowe. Funkcjonalność tego zestawu, szczególnie w małych pomieszczeniach, pozwala na uzyskanie w pokoju wolnej przestrzeni na zabawę dla dzieci.

Dane techniczne:

kolor łóżka: biały akryl/turkus akryl

wymiary zewnętrzne łóżka (dł./szer./wys.) - 190 / 87 / 165 cm

wymiary górnych materacy - 180/80/8cm,

wymiar materaca z części wysuwanej - 169/80/8cm,

górny materac znajduje się na wysokości ok. 132 cm,

środkowy materac znajduje się na wysokości ok. 52 cm,

materac z części wysuwanej znajduje się na wysokości ok. 37 cm,

 

Termin realizacji: od 10 do 30 dni roboczych


 Najważniejsze zalety naszych mebli:

  1. Wszystkie oferowane przez Naszą Firmę łóżka piętrowe, jako nieliczne na rynku, posiadają ATESTY potwierdzające, że zostały wykonane zgodnie z wymogami norm PN-EN747-1+A1:2015, PN-EN747-2+A1:2015 w zakresie wymagań wytrzymałościowych i bezpiecznych rozwiązań konstrukcyjnych. Kupując nasze meble, oprócz walorów estetycznych jesteście Państwo pewni spokojnego i przede wszystkim bezpiecznego snu swoich pociech. Wiele oferowanych na rynku produktów nie posiada stosownych badań a ich użytkowanie z czasem może stać się wręcz niebezpieczne. Użyte w procesie lakierniczym lakiery, spełniają warunki Euro-Normy E-71 dotyczącej zawartości metali ciężkich dla zabawek i wyrobów dla małych dzieci (co również jest potwierdzone stosownym dokumentem przez producenta lakierów). W większości badanych próbek lakieru zawartość metali ciężkich jest niższa niż granica wykrywalności. Wszystkie nasze łóżka oprócz ekologicznych lakierów, nie powodujących różnego rodzaju alergii, są bezpieczne w użytkowaniu pod względem konstrukcyjnym, co jest niezwykle ważne przede wszystkim jeżeli chodzi o łóżka piętrowe. Drewno, z którego wykonane są łóżka, dostarczane jest przez firmę posiadającą certyfikat FSC®, oznacza to, że drewno pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony.

  2. Łóżka polakierowane są trzykrotnie ekologicznym , antyalergicznym , bezwonnym lakierem odpornym na czynniki atmosferyczne. Użyte w procesie lakierniczym lakiery spełniają warunki Euro-Normy E-71 dotyczącej zawartości metali ciężkich dla zabawek i wyrobów dla małych dzieci. W większości badanych próbek lakieru zawartość metali ciężkich jest niższa niż granica wykrywalności. W odróżnieniu od wielu innych wyrobów lakierowanych, w tym lakierów wodorozcieńczalnych, nasze wyroby nie zawierają związków aromatycznych (toluen, ksylen) o udowodnionym działaniu rakotwórczym, jak również żadnych innych składników toksycznych jak np. formaldehyd, metanol, itp.

  3. Trzy warstwy lakieru powodują, iż powłoka na powierzchni drewna jest bardzo twarda, odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz wszelkiego rodzaju zabrudzenia.

  4.  Na życzenie Klienta każde łóżko może być wykonane w innym wymiarze oraz w dowolnym kolorze( bez żadnej dopłaty za wybrany kolor).
  5. Tylko u nas największa paleta kolorów drewna dostępna dla każdego rodzaju łóżka: Naturalna sosna, olcha, buk, orzech, grusza, calvados, dąb, mahoń, orange, oliwka, niebieski, bordowy, różowy, wanilia akryl, biały akryl, grafit, capri, fiolet, turkus akryl, niebieski akryl, róż akryl, seledyn akryl, szary akryl, grafit akryl, cappuccino akryl, koniak akryl.

  6. Każde łóżko wyposażone jest:
   • w materace piankowe o podwyższonej twardości wraz z pokrowcem bawełnianym na zamek ( wysokość 8cm, pianka odporna na odkształcenia)
   • stelaże drewniane rolowane o grubości 2cm( każda listwa ma szerokość 7 cm)

   • 2 kompletne szuflady przesuwające się każda na 4 rolkach,

  7. Do łóżka dołączona jest bardzo szczegółowa instrukcja montażu, z którą bez najmniejszego problemu każdy jest w stanie złożyć mebel.

  8. Jeżeli uważacie Państwo, że materace standardowe są niewystarczająco dobre dla Waszych pociech, proponujemy w bardzo atrakcyjnych cenach materace: piankowo-kokosowe ; piankowo-latexowe oraz materace sprężynowe.