Olga
  • Olga

Olga łóżko 1 osobowe z pojemnikiem

1 090,00 zł
Brutto
Powierzchnia spania
Kolorystyka I (drewno sosnowe)
Ilość

Additional information

Łóżko to wyposażone jest w pojemnik na pościel. Górna część wraz z materacem jest podnoszona do góry, co umożliwia swobodne umieszczenie pościeli w pojemniku.

Dane techniczne:

kolor łóżka - sosna naturalna

wymiary zewnętrzne łóżka (dł./szer./wys.) 190 / 87 / 60 cm,

  wymiar wewnętrzny pod materac - 180/80, (łóżko bez materaca w komplecie)

  górna powierzchnia stelaża znajduje się na wysokości ok. 26 cm,

Podana cena dotyczy łóżka bez materacy. Ofertę na materace znajdą Państwo w zakładce Materace.

Termin realizacji: od 10 do 30 dni roboczych

Najważniejsze zalety naszych mebli:

  1. Wszystkie Nasze łóżka zostały wykonane zgodnie z wymaganiami norm PN-EN 747-1:2007, PN-EN747-2:2007 w zakresie wymagań wytrzymałościowych i bezpiecznych rozwiązań konstrukcyjnych. Drewno, z którego wykonane są łóżka, dostarczane jest przez firmę posiadającą certyfikat FSC®, oznacza to, że drewno pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony.
  2. Łóżka polakierowane są trzykrotnie ekologicznym, antyalergicznym , bezwonnym lakierem odpornym na czynniki atmosferyczne. Użyty w procesie lakierniczym lakier, został zakwalifikowany do najwyższej klasy ekologicznej ,,Ekologicznie Bezpieczny E". W odróżnieniu od wielu innych wyrobów lakierowanych, w tym lakierów wodorozcieńczalnych, nasze wyroby nie zawierają związków aromatycznych (toluen, ksylen) o udowodnionym działaniu rakotwórczym, jak również żadnych innych składników toksycznych jak np. formaldehyd, metanol, itp.
  3. Trzy warstwy lakieru powodują, iż powłoka na powierzchni drewna jest bardzo twarda, odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz wszelkiego rodzaju zabrudzenia.
  4. Na życzenie Klienta każde łóżko może być wykonane w innym wymiarze oraz w dowolnym kolorze (zmiana koloru oraz rozmiaru łóżka ma wpływ na jego cenę). 
  5. Tylko u nas największa paleta kolorów dostępna dla każdego rodzaju łóżka.
  6. Każde łóżko wyposażone jest:
  • stelaż drewniany, każda listwa o grubości 20 mm, i szerokości 7 cm,
Do łóżka dołączona jest bardzo szczegółowa instrukcja montażu, z którą bez najmniejszego problemu każdy jest w stanie złożyć mebel. Proponujemy w bardzo atrakcyjnych cenach materace: Piankowo-kokosowe ; Piankowo-latexowe oraz materace sprężynowe.

Uwaga! Producent zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian konstrukcyjnych w opracowanych meblach, nie zmieniając ich ogólnego charakteru. Kolory na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych. Wszystkie wymiary podane są w cm z tolerancją +- 1 cm. 

Specyficzne odniesienia

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: