• Łóżko domek 2 osobowe z barierką JONAS II
  • Łóżko domek 2 osobowe z barierką JONAS II

JONAS II Łóżko domek 2 osobowe z barierką

1 430,00 zł
Brutto
Powierzchnia spania
Kolorystyka I (drewno sosnowe)
Ilość

Additional information

Łóżko parterowe podwyższone . Dodatkowo pod górna częścią łóżka umieszczone jest jeszcze jedno niskie łóżko, które można w razie potrzeby wysunąć. Dolne łóżko oraz szuflady posiadają rolki jezdne. Podana cena dotyczy łóżka bez materacy. Ofertę materacy znajdą Państwo w zakładce Materace

Dane techniczne:

kolor łóżka: biały akryl/szary akryl,

wymiary zewnętrzne łóżka (dł./szer./wys.) - 190 / 87 / 186 cm

górne łóżko przystosowane do materaca - 180/80 (bez materaca w komplecie),

dolne łóżko z części wysuwanej przystosowane do materaca 170/80, maksymalna wysokość materaca 10 cm (bez materaca w komplecie)

powierzchnia górnego stelaża znajduje się na wysokości ok. 41 cm,

powierzchnia dolnego stelaża znajduje się na wysokości ok. 25 cm,

maksymalne obciążenie każdego z poziomów - 90 kg,

 

Termin realizacji: od 10 do 30 dni roboczych


WYMIARY ZEWNĘTRZNE

A

wysokość

186 cm

B

długość

190 cm

C

głębokość

87 cm

Wymiary - szablon_1.png

Najważniejsze zalety naszych mebli:

  1. Wszystkie oferowane przez Naszą Firmę łóżka piętrowe, jako nieliczne na rynku, posiadają ATESTY potwierdzające, że zostały wykonane zgodnie z wymogami norm PN-EN747-1+A1:2015, PN-EN747-2+A1:2015 w zakresie wymagań wytrzymałościowych i bezpiecznych rozwiązań konstrukcyjnych. Kupując nasze meble, oprócz walorów estetycznych jesteście Państwo pewni spokojnego i przede wszystkim bezpiecznego snu swoich pociech. Wiele oferowanych na rynku produktów nie posiada stosownych badań a ich użytkowanie z czasem może stać się wręcz niebezpieczne. Użyte w procesie lakierniczym lakiery, spełniają warunki Euro-Normy E-71 dotyczącej zawartości metali ciężkich dla zabawek i wyrobów dla małych dzieci (co również jest potwierdzone stosownym dokumentem przez producenta lakierów). W większości badanych próbek lakieru zawartość metali ciężkich jest niższa niż granica wykrywalności. Wszystkie nasze łóżka oprócz ekologicznych lakierów, nie powodujących różnego rodzaju alergii, są bezpieczne w użytkowaniu pod względem konstrukcyjnym, co jest niezwykle ważne przede wszystkim jeżeli chodzi o łóżka piętrowe. Drewno, z którego wykonane są łóżka, dostarczane jest przez firmę posiadającą certyfikat FSC®, oznacza to, że drewno pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony.

  2. Łóżka polakierowane są trzykrotnie ekologicznym , antyalergicznym , bezwonnym lakierem odpornym na czynniki atmosferyczne. Użyte w procesie lakierniczym lakiery spełniają warunki Euro-Normy E-71 dotyczącej zawartości metali ciężkich dla zabawek i wyrobów dla małych dzieci. W większości badanych próbek lakieru zawartość metali ciężkich jest niższa niż granica wykrywalności. W odróżnieniu od wielu innych wyrobów lakierowanych, w tym lakierów wodorozcieńczalnych, nasze wyroby nie zawierają związków aromatycznych (toluen, ksylen) o udowodnionym działaniu rakotwórczym, jak również żadnych innych składników toksycznych jak np. formaldehyd, metanol, itp.

  3. Trzy warstwy lakieru powodują, iż powłoka na powierzchni drewna jest bardzo twarda, odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz wszelkiego rodzaju zabrudzenia.

  4.  Na życzenie Klienta każde łóżko może być wykonane w innym wymiarze oraz w dowolnym kolorze (zmiana  rozmiaru łóżka ma wpływ na jego cenę). 
  5. Tylko u nas największa paleta kolorów drewna dostępna dla każdego rodzaju łóżka.

  6. Każde łóżko wyposażone jest:
  • stelaże drewniane rolowane o grubości 20 mm( każda listwa ma szerokość 7 cm)

  • 2 kompletne szuflady przesuwające się każda na 4 rolkach,

Do łóżka dołączona jest bardzo szczegółowa instrukcja montażu, z którą bez najmniejszego problemu każdy jest w stanie złożyć mebel.

Proponujemy w bardzo atrakcyjnych cenach materace: piankowo-kokosowe ; piankowo-latexowe oraz materace sprężynowe.

Uwaga! Producent zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian konstrukcyjnych w opracowanych meblach, nie zmieniając ich ogólnego charakteru. Kolory na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych. Wszystkie wymiary podane są w cm z tolerancją +- 1 cm.

Specyficzne odniesienia