Łóżka piętrowe dla dzieci (niskie)

W życiu każdego dziecka przychodzi czas, kiedy przestaje spać w pokoju z rodzicami, przenosząc się do własnego. Ma to na ogół miejsce w 2-3. roku jego życia. Wówczas opiekunowie stoją przed koniecznością zakupu dla niego łóżka. Przede wszystkim powinno być ono wygodne, choć równie ważne jest to, aby pasowało do aranżacji pokoiku pociechy. Mebel powinien być również niski, aby maluch bez problemu mógł na niego samodzielnie wejść oraz zejść. Gdzie go zakupić? Z pomocą przychodzi nasza oferta, gdzie bez problemu znaleźć można stylowe łóżko piętrowe dla dzieci (niskie, bez klasycznego piętra na dużej wysokości).

Niskie łóżko dla 2-latka i nie tylko

W naszym asortymencie nie brakuje mebli dla dzieci. Bez problemu znaleźć można w nim niskie łóżko dla 2-latka. Jest ono bardzo komfortowe, dzięki czemu maluszek chętnie będzie na nim spał. W ofercie znalazła się również propozycja dla starszych dzieci: łóżko dla 3-latka chłopca lub dziewczynki. Pod główną częścią łóżka znajduje się kolejne miejsce do spania, które można w każdej chwili wysunąć. Zaletą mebla jest to, że zawiera szuflady, w których umieścić można pościel lub inne tekstylia. Choć większość rodziców wybiera łóżko piętrowe 1-osobowe, do wyboru jest również model dwuosobowy. Świetnie sprawdzi się w niedużych pokojach i niewielkich mieszkaniach. To także idealna propozycja, jeśli dziecko jest często odwiedzane przez kuzynostwo bądź rówieśników, którzy zostają na noc.

Łóżka piętrowe doskonałej jakości

Każde niskie łóżko piętrowe dla dzieci dostępne w naszym sklepie cechuje się doskonałą jakością. Oferowane meble mają atesty potwierdzające, że zostały wykonane zgodnie z wymogami norm PN-EN747-1+A1:2015, PN-EN747-2+A1:2015 w zakresie wymagań wytrzymałościowych i bezpiecznych rozwiązań konstrukcyjnych. Są więc bezawaryjne, umożliwiając maluchom spokojny sen. Łóżka są bardzo proste w użytkowaniu, dolne półki wysuwa się za pomocą rolek jezdnych. Wyróżniają się również wysoką estetyką, idealnie wpasowując się w nowoczesne aranżacje pokojów dziecięcych. Sprawdź, które łóżko najbardziej przypadnie do gustu Twojemu dziecku!

Subcategories

Aktywny filtr