Łóżka domek z szufladami

Łóżka domek z szufladami dla jednego lub dwojga dzieci

Wykonane z najwyższej jakości materiałów, wśród których głównym elementem jest solidne, ponadczasowe drewno sosnowe, łóżka domek z szufladami wykazują się modną stylistyką, prezentującą się niepowtarzalnie i stylowo w każdym dziecięcym pokoju. Efektowne łóżko domek 200x90 z szufladą jest pełnowymiarowym meblem, charakteryzującym się trwałością, bezpieczeństwem użytkowania oraz doskonałym efektem wizualnym. W zróżnicowanej ofercie łóżek dziecięcych znajdują się produkty, dla których możesz wybrać kolor ramy. Sprawdź szczegóły!

Drewniane łóżko domek z szufladą i barierkami

Łóżka z szufladami 90x200 są niezwykle praktycznymi meblami sprawdzającymi się w pokojach dziecięcych. Możesz wybrać funkcjonalne łóżko domek dla dwójki dzieci, rozsuwane w razie potrzeby lub na co dzień. Interesującą ofertę stanowi również model piętrowy z szufladami, prezentujący modną, nietypową stylistykę oraz zachowujący pełnię funkcjonalności łóżka piętrowego, opcjonalnie łóżka na antresoli. Stwórz wyjątkową przestrzeń dla swoich dzieci, w której będą odpoczywać, bawić się i uczyć. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Stylowe łóżko domek z barierką i szufladą do pokoju dziecka

Efektowne łóżko domek dla chłopca to wyjątkowo modny, a zarazem praktyczny element wystroju pomieszczenia. Z łatwością dopasujesz go do stylu aranżacji tym bardziej, że możesz dostosować jego kolorystykę do swoich oczekiwań. Stylowe łóżko piętrowe domek z szufladami — tak samo jak warianty pojedyncze — jest produktem bezpiecznym w użytkowaniu. Dzięki konstrukcji przypominającej domek cały pokój nabiera niezwykłego charakteru, wręcz bajkowego, a mebel może grać rolę królewskiego zamku, szkoły, sceny albo innej wyobrażonej scenerii zabaw. Wybierz jakość, precyzję wykonania oraz wyjątkową stylistykę, dzięki której Twoje dziecko każdego wieczoru z przyjemnością położy się spać!

Łóżko piętrowe domek z szufladami

Rodzice często wybierają piętrowe łóżko w formie domku do małych pokoi, gdzie każda przestrzeń powinna być mądrze zagospodarowana. W naszym sklepie znajdziesz model z szufladami, w których schowasz pościel albo zabawki. Mebel z dodatkowym poziomem to praktyczne rozwiązanie dla jednej osoby, ponieważ z uwagi na umieszczenie posłania na górze, w dolnej części np. wstawisz biurko. Decydując się na łóżko domek z szufladą o wymiarach 200x90 cm, możesz być pewien, że zaoszczędzisz przestrzeń i zapewnisz dziecku prywatność oraz komfortowy sen. Zachęcamy do poznania dokładnej charakterystyki mebla!

Funkcjonalne łóżka drewniane

Łóżko domek z szufladą i barierkami to mebel, obok którego obojętnie nie przechodzi żadne dziecko. Konstrukcja z dachem ma atrakcyjny wygląd dla chłopca czy dziewczynki, ponieważ działa na wyobraźnię oraz jest chętnie wykorzystywana podczas zabaw. Ciekawa realizacja również przykuwa wzrok dorosłych szukających praktycznego wyposażenia do domu. W asortymencie sklepu udostępniamy model z rozsuwanym dodatkowym posłaniem, na którym, w przypadku choroby malucha, przenocować może rodzic. Wbudowana barierka z boku wpływa na bezpieczeństwo, dlatego okaże się bardzo pomocna dla dziecka niespokojnego w trakcie snu. Wybierz kolor i rozmiar mebla, po czym złóż zamówienie!

Łóżko domek z barierką i szufladą

Pokój dziecka powinien być jego azylem, dlatego warto wybrać do niego meble, dzięki którym maluch będzie chętnie oraz bezpiecznie spędzał w nim czas. Łóżko domek z barierką i szufladą wpasuje się w każdy wystrój wnętrza, a dodatkowo może być wykorzystane podczas zabawy — szczególnie po założeniu baldachimu. W procesie jego tworzenia rozważyliśmy m.in. zastosowanie optymalnej wysokości, aby schodzenie z posłania nie było utrudnione. Zależało nam także na montażu zabezpieczeń szczególnie w okolicy głowy, ale także oparcia na tylną ścianę. Sprawdź ofertę modelu łóżka domku dla dwójki dzieci!

Subcategories

Aktywny filtr