Łóżka domek z szufladami

Łóżka domek z szufladami dla jednego lub dwojga dzieci

Wykonane z najwyższej jakości materiałów, wśród których głównym elementem jest solidne, ponadczasowe drewno sosnowe, łóżka domek z szufladami wykazują się modną stylistyką, prezentującą się niepowtarzalnie i stylowo w każdym dziecięcym pokoju. Efektowne łóżko domek 200x90 z szufladą jest pełnowymiarowym meblem, charakteryzującym się trwałością, bezpieczeństwem użytkowania oraz doskonałym efektem wizualnym. W zróżnicowanej ofercie łóżek dziecięcych znajdują się produkty, dla których możesz wybrać kolor ramy. Sprawdź szczegóły!

Drewniane łóżko domek z szufladą i barierkami

Łóżka z szufladami 90x200 są niezwykle praktycznymi meblami sprawdzającymi się w pokojach dziecięcych. Możesz wybrać funkcjonalne łóżko domek dla dwójki dzieci, rozsuwane w razie potrzeby lub na co dzień. Interesującą ofertę stanowi również model piętrowy z szufladami, prezentujący modną, nietypową stylistykę oraz zachowujący pełnię funkcjonalności łóżka piętrowego, opcjonalnie łóżka na antresoli. Stwórz wyjątkową przestrzeń dla swoich dzieci, w której będą odpoczywać, bawić się i uczyć. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Stylowe łóżko domek z barierką i szufladą do pokoju dziecka

Efektowne łóżko domek dla chłopca to wyjątkowo modny, a zarazem praktyczny element wystroju pomieszczenia. Z łatwością dopasujesz go do stylu aranżacji tym bardziej, że możesz dostosować jego kolorystykę do swoich oczekiwań. Stylowe łóżko piętrowe domek z szufladami — tak samo jak warianty pojedyncze — jest produktem bezpiecznym w użytkowaniu. Dzięki konstrukcji przypominającej domek cały pokój nabiera niezwykłego charakteru, wręcz bajkowego, a mebel może grać rolę królewskiego zamku, szkoły, sceny albo innej wyobrażonej scenerii zabaw. Wybierz jakość, precyzję wykonania oraz wyjątkową stylistykę, dzięki której Twoje dziecko każdego wieczoru z przyjemnością położy się spać!

Subcategories

Aktywny filtr