Łóżka na antresoli, wysokie z biórkiem - Sklep Online

Łóżka z antresolą

Pokój Twojej pociechy nie należy do najbardziej przestronnych i przez to brakuje Ci pomysłu na jego oryginalną, a przy tym funkcjonalną aranżację? Głowa do góry! Producenci wyposażenia dla dzieci oraz młodzieży pomyśleli o wszystkim. Czas poznać niezwykłe łóżka piętrowe dla dzieci ze schodami, które często określane są także jako łóżka z antresolą.

Pomysłowe łóżko dziecięce piętrowe z biurkiem

Antresola to rodzaj półpiętra we wnętrzu. Jest to dodatkowy, bardzo użyteczny poziom wygospodarowany w pomieszczeniu, mniej więcej w połowie między podłogą a sufitem. Dziś antresole wracają do łask także i w nowoczesnym budownictwie. Stały się również inspiracją do tworzenia bardzo funkcjonalnych mebli, takich jak łóżka dziecięce piętrowe z biurkiem. Jakie są zalety tego rodzaju wyposażenia? Przede wszystkim:

  • optymalnie wykorzystują przestrzeń,
  • ciekawa konstrukcja rozbudza w dzieciach kreatywność, pomysłowość i zachęca do nauki,
  • prezentują się w pomieszczeniu bardzo atrakcyjnie i stylowo,
  • zachęcają do utrzymania porządku.

Specjalnie zaprojektowane łóżko piętrowe dla dzieci ze schodami cechuje się wytrzymałą i bezpieczną konstrukcją, co potwierdzone jest odpowiednimi atestami. Ponadto meble dostępne na zamówienie w naszym sklepie online wykonane są tylko i wyłącznie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Do ich produkcji używane są ekologiczne, antyalergiczne oraz bezwonne lakiery, a drewno dostarczają firmy posiadające certyfikat FSC®.

Oryginalne łóżka piętrowe dla dzieci ze schodami — na jaką stylistykę się zdecydować?

Nowatorskie łóżko dziecięce piętrowe z biurkiem to mebel jednoosobowy. Finalizując zamówienie, możesz dostosować wymiary powierzchni spania, jak również kolorystykę drewnianej ramy. Twoje dziecko marzy o różowym łóżku, a może pomarańczowym? Trzy warstwy lakieru sprawiają, że powłoka na powierzchni drewna jest bardzo twarda, a dzięki temu odporna na wszelkie zarysowania, uszkodzenia, zadrapania czy też zabrudzenia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Łóżko dziecięce piętrowe — z biurkiem lub innym meblem

W pokoju dziecięcym niewielkich rozmiarów optymalne wykorzystanie przestrzeni to bardzo ważna kwestia. Dlatego łóżko piętrowe z biurkiem jest świetnym rozwiązaniem. Warto też zauważyć, że biurko to niejedyny element wyposażenia, jaki można wstawić do pustego miejsca pod meblem. Innymi przedmiotami, które da się wykorzystać w tym zakresie, są komoda na ubrania i lustro. W ten sposób dziecko zyska dedykowany obszar do szykowania się przed wyjściem do szkoły. Z kolei pociecha mająca wielu przyjaciół z pewnością doceni wstawienie tam dodatkowych miejsc do siedzenia, takich jak mała kanapa czy pufy.

Czy łóżka piętrowe ze schodami są bezpiecznym dla dzieci rozwiązaniem?

Łóżka piętrowe najczęściej polecane są dla dzieci w wieku 4 lat lub starszych. Jednak niektóre modele, przeważnie te ze schodami zamiast drabiny, nadają się również dla nieco młodszych pociech. Ponadto możemy zapewnić, że wszystkie produkty z naszego sklepu posiadają odpowiednie atesty i spełniają normy w zakresie bezpiecznych metod konstrukcyjnych oraz wymagań wytrzymałościowych. Na indywidualne zamówienie Klienta wykonujemy meble w innych wymiarach niż te podane na stronie. To rozwiązanie może mieć wpływ na ostateczną cenę, ale dzięki temu łatwiej dostosować nowe łóżko pod konkretną osobę.

Wygodne i funkcjonalne łóżko dziecięce piętrowe z biurkiem

Łóżka piętrowe ze schodami oraz drabinami są bezpiecznym i praktycznym rozwiązaniem w pokojach dla dzieci. Oszczędzają przestrzeń, co przydaje się szczególnie w mniejszych pomieszczeniach. Kolejną zaletę stanowią duże możliwości modyfikacji — przykładowo zamocowanie zasłonek na bokach sprawi, że pociecha zyska więcej prywatności podczas zabawy czy szykowania się do szkoły w pustym miejscu pod posłaniem. Szkraby mogą także przyklejać różne naklejki na ramę mebla, żeby wyrazić swój styl. W naszym asortymencie znajduje się wiele modeli tego rodzaju łóżek. Zachęcamy do przejrzenia oferty sklepu i życzymy udanych zakupów!

Subcategories

Aktywny filtr