Łóżka na antresoli, wysokie z biórkiem - Sklep Online

Łóżka z antresolą

Pokój Twojej pociechy nie należy do najbardziej przestronnych i przez to brakuje Ci pomysłu na jego oryginalną, a przy tym funkcjonalną aranżację? Głowa do góry! Producenci wyposażenia dla dzieci oraz młodzieży pomyśleli o wszystkim. Czas poznać niezwykłe łóżka piętrowe dla dzieci ze schodami, które często określane są także jako łóżka z antresolą.

Pomysłowe łóżko dziecięce piętrowe z biurkiem

Antresola to rodzaj półpiętra we wnętrzu. Jest to dodatkowy, bardzo użyteczny poziom wygospodarowany w pomieszczeniu, mniej więcej w połowie między podłogą a sufitem. Dziś antresole wracają do łask także i w nowoczesnym budownictwie. Stały się również inspiracją do tworzenia bardzo funkcjonalnych mebli, takich jak łóżka dziecięce piętrowe z biurkiem. Jakie są zalety tego rodzaju wyposażenia? Przede wszystkim:

  • optymalnie wykorzystują przestrzeń,
  • ciekawa konstrukcja rozbudza w dzieciach kreatywność, pomysłowość i zachęca do nauki,
  • prezentują się w pomieszczeniu bardzo atrakcyjnie i stylowo,
  • zachęcają do utrzymania porządku.

Specjalnie zaprojektowane łóżko piętrowe dla dzieci ze schodami cechuje się wytrzymałą i bezpieczną konstrukcją, co potwierdzone jest odpowiednimi atestami. Ponadto meble dostępne na zamówienie w naszym sklepie online wykonane są tylko i wyłącznie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Do ich produkcji używane są ekologiczne, antyalergiczne oraz bezwonne lakiery, a drewno dostarczają firmy posiadające certyfikat FSC®.

Oryginalne łóżka piętrowe dla dzieci ze schodami — na jaką stylistykę się zdecydować?

Nowatorskie łóżko dziecięce piętrowe z biurkiem to mebel jednoosobowy. Finalizując zamówienie, możesz dostosować wymiary powierzchni spania, jak również kolorystykę drewnianej ramy. Twoje dziecko marzy o różowym łóżku, a może pomarańczowym? Trzy warstwy lakieru sprawiają, że powłoka na powierzchni drewna jest bardzo twarda, a dzięki temu odporna na wszelkie zarysowania, uszkodzenia, zadrapania czy też zabrudzenia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Subcategories

Aktywny filtr