Łóżka dwuosobowe wysuwane niskie - Sklep Online

Najwyższej jakości łóżka dziecięce z barierką

Łóżko dziecięce z wysoką barierką gwarantuje bezpieczeństwo podczas drzemki lub w nocy. Dzieci lubią się przemieszczać, kiedy śpią, więc łatwo jest im wypaść z łóżka. Aby zapobiec bolesnym i niekiedy niebezpiecznym upadkom, warto zainwestować w wysokiej jakości łóżko z barierką. W naszej ofercie znajdziesz między innymi łóżko dziecięce z barierką podwójne, w którym wysuwa się jego dolną część z kolejnym miejscem do spania. Jest to świetne rozwiązanie w przypadku ograniczonego metrażu, gdzie chcemy zapewnić dzieciom więcej miejsca do zabawy, ale też spania. System bazujący na rolkach jezdnych zabezpiecza podłogę przed zarysowaniem.

Łóżko z szufladami na zabawki — dlaczego warto je mieć?

Łóżko dziecięce z barierką i szufladą pozwala wykorzystać dodatkowe miejsce na rozmaite przedmioty. Docelowo wykorzystuje się je na ubrania, aczkolwiek najczęściej są to zabawki lub książki. Może to być też miejsce na coś, co dziecko lubi mieć pod ręką tuż przed snem — ulubioną bajkę albo maskotkę. Szuflady są pojemne, solidnie wykonane, jak również łatwe w obsłudze. Nawet podczas intensywnego użytkowania właściwie spełniają swoją funkcję. Dodatkowe miejsce do przechowywania w pokoju dziecięcym jest niekiedy bardzo potrzebne. Ułatwi to zachowanie porządku w tej przestrzeni.

Łóżko dla dziecka z barierką: podwójne miejsce do spania

Oferujemy szeroki wybór mebli przeznaczonych do pokoju dziecięcego niezależnie od płci Twojej pociechy. Jeśli interesuje Cię łóżko dziecięce z barierką dla chłopca, to u nas możesz liczyć na szeroki wybór różnych modeli. Zadbaliśmy o stonowaną kolorystykę, perfekcyjne wykonanie, a przede wszystkim wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zapewnisz swojemu dziecku zdrowy sen. Dla nieco większych dzieci polecamy łóżko młodzieżowe 80x200 cm dostępne w wielu wariantach estetycznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Subcategories

Aktywny filtr