Jednoosobowe łóżka dla dzieci

Łóżka dla dzieci piętrowe pojedyncze

Łóżko dziecięce to nie tylko miejsce wypoczynku. To także pewnego rodzaju sposób na zabawę, naukę czy spędzanie czasu z przyjaciółmi oraz rodzeństwem. W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdziesz najlepszej jakości łóżka dla dzieci piętrowe pojedyncze. Wybieraj spośród różnorodnych kolorów i konstrukcji, by wyposażyć pokój dziecięcy w idealne meble dopasowane do potrzeb malucha!

Drewniane łóżko dla Twojej pociechy

Pierwsze pełnowymiarowe łóżko to krok dla każdego malucha w stronę samodzielności. Narzuca im nieco nowych obowiązków — należy je ścielić czy dbać o wymianę pościeli. Powierzając te zadania swojemu dziecku, zaszczepiasz w nim jednocześnie świadomość, jak ważne jest pilnowanie porządku w najbliższym otoczeniu. Każdy przedszkolak polubi wybieranie łóżeczka do swojego pokoju. Ciekawe wzory i kolory przyciągną uwagę niejednego z nich. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim łóżka dziecięce pojedyncze piętrowe wykonane z drewna. Wykończenie w rozmaitych kolorach pozwoli Ci dopasować mebel do aranżacji całego pokoju. Wybieraj spośród bieli, odcieni niebieskiego, zielonego, brązowego, szarego, czerwieni, a także klasycznych barw drewna — sosny czy dębu.

Najlepszej jakości pojedyncze, dziecięce łóżka piętrowe

Nasza oferta to jeszcze większa różnorodność kolorów niż może się wydawać! Spodobał Ci się konkretny model łóżka, ale kolor nie będzie pasował do pokoju Twojej pociechy? Żaden problem. Po wybraniu konkretnego modelu każdy z naszych Klientów otrzymuje możliwość dowolnej konfiguracji projektu. Możemy wybrać jeden z wielu kolorów, np. dąb, olchę, buk, beż, pomarańcz czy biel. W wielu przypadkach możemy też dobrać kolorystyczne akcenty znajdujące się na ramie łóżka. Od Ciebie zależy również ostateczny wymiar łóżka. Do wyboru mamy powierzchnie spania o wymiarach: 180x80, 180x90, 190x80, 190x90, 200x80 oraz 200x90. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Subcategories

Aktywny filtr