Meble dla całej rodziny
Meble dla całej rodziny
Meble dla całej rodziny
Meble dla całej rodziny
Meble dla całej rodziny
ZNAJDŹ PRODUKT

Raty Santander

DO POBRANIA
SZYBKI KONTAKT
(62) 78 40 623
biuro@selectmeble.pl

Meblościanki pokojowe

Produkty na stronie

CASTEL 4
1 980,00 zł
CASTEL 5
1 730,00 zł
CASTEL E1
2 049,00 zł
CASTEL E2
2 097,00 zł
CASTEL E3
2 066,00 zł
CASTEL E4
1 790,00 zł
CASTEL E5
1 597,00 zł
CASTEL E6
1 773,00 zł

Produkty na stronie

Nowoczesne meble pokojowe, meblościanki z szafą do salonu

Do stępne w naszym sklepie internetowym meblościanki pokojowe nadadzą całemu wnętrzu oryginalnego charakteru. W zależności od tego, jaki styl chcemy osiągnąć w sypialni czy też salonie, możemy dobrać odpowiednią meblościankę, która będzie nie tylko funkcjonalna, ale również estetyczna i ładna. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne meble do salonu oraz do pokoju, rozwiązania zarówno klasyczne i tradycyjne, jak i bardziej nowoczesne, z odważnymi kompozycjami.

Oferujemy również meble pokojowe z funkcjonalną szafą, która idealnie pasować będzie do reszty wystroju całego pomieszczenia. Producent prezentowanych meblościanek, gwarantuje satysfakcję z ich użytkowania. Meble pokojowe zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów dostępnych w różnych wariantach kolorystycznych. Co ważne, meblościanka dzięki spójności koloru i wykończenia, tworzy własny styl i komfortową, wygodną przestrzeń do wypoczynku. Podczas ich produkcji przywiązywano szczególną uwagę do detali, które nadają im wyjątkowego charakteru. 

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą ofertą,
Grupa Select Meble

 Sklep meblowy – Nowoczene meblościanki z szafami dostawy cała Polska:

Woj. Dolnośląskie - Wrocław, kujawsko-pomorskie - Bydgoszcz, Toruń, Lubelskie - Lublin,
Lubuskie - Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Łódzkie- Łódź, Małopolskie - Kraków, Mazowieckie – Warszawa, Opolskie - Opole, Podkarpackie - Rzeszów, Podlaskie - Białystok, Pomorskie - Gdańsk, Gdańsk, Śląskie - Katowice, Świętokrzyskie - Kielce, Warmińsko-mazurskie - Olsztyn, Wielkopolskie - Poznań, Zachodniopomorskie – Szczecin