MEBLE DLA CAŁEJ RODZINY
MEBLE DLA CAŁEJ RODZINY
MEBLE DLA CAŁEJ RODZINY
MEBLE DLA CAŁEJ RODZINY
MEBLE DLA CAŁEJ RODZINY

ZNAJDŹ PRODUKT

Raty Santander

DO POBRANIA

SZYBKI KONTAKT

(62) 78 40 623
biuro@selectmeble.pl

Zestawy młodzieżowe ( meble dla dzieci, biurka, szafy, komody)

Produkty na stronie

RODOS zestaw młodzieżowy
RODOS
4 010,00 zł
KOMO zestaw młodzieżowy
KOMO
4 360,00 zł
MODO zestaw młodzieżowy
MODO
2 880,00 zł
Febo zestaw młodzieżowy
Febo
2 530,00 zł
ZIPER zestaw młodzieżowy
ZIPER
5 340,00 zł
SEGAN - łóżko
2 450,00 zł
ALDO I - BIURKO
ALDO I - BIURKO
705,00 zł
ALDO II - BIURKO
ALDO II - BIURKO
885,00 zł
ALDO III - BIURKO
ALDO III - BIURKO
630,00 zł
ALDO IV - BIURKO
ALDO IV - BIURKO
705,00 zł

Produkty na stronie

Meble dla dzieci i zestawy młodzieżowe - meble młodzieżowe

Specjalnością Select meble są wysokiej jakości meble dla dzieci dostępne w szerokim wachlarzu opcji - idealne zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji. W naszej ofercie można znaleźć efektowne meble dla dzieci wykonane z wytrzymałych materiałów o pełnej gamie kolorów, które można dopasować do każdego wnętrza. Każda propozycja Select meble odznacza się szczegółowym dopracowaniem- zwracamy uwagę na każdy detal, aby meble prezentowały się spektakularnie w Państwa domu, były jednocześnie także funkcjonalne i służyły przez lata.

Każde meble dla dzieci można dowolnie zaaranżować i przystosować do dostępnej przestrzeni, a dzięki dużemu wyborowi elementów można przygotować unikatowe kompozycje. Także sprzedajemy zestawy młodzieżowe - meble młodzieżowe, na które składają się szafy, regały, półki, biurka, dodatkowo łóżka, w tym piętrowe, i stoły. Większość dostępnych w naszej ofercie mebli dla dzieci może być wykonana we wskazanym kolorze z palety.

Nasze meble dla dzieci oraz meble młodzieżowe to doskonałą propozycja tam, gdzie konieczne jest jednocześnie efektowne, ale przy tym ergonomiczne zaaranżowanie przestrzeni. Dzięki dostępności różnych modułów każdy zestaw młodzieżowy może być dowolnie zestawiony według wizji klienta i w każdej chwili kompozycja może być także zmieniona, aby osiągnąć inny efekt. Zapewniamy przy tym atrakcyjne ceny naszych mebli dla dzieci i mebli młodzieżowych, które są zdecydowanie warte uwagi ze względu na ich ponadprzeciętną jakość. Meble dla dzieci i meble młodzieżowe sprzedajemy nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju, gdzie także znajdują one wielu zadowolonych klientów.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą ofertą,
Grupa Select meble