Meble dla całej rodziny
Meble dla całej rodziny
Meble dla całej rodziny
Meble dla całej rodziny
Meble dla całej rodziny
ZNAJDŹ PRODUKT
DO POBRANIA
SZYBKI KONTAKT
(62) 597 16 25
biuro@selectmeble.pl

Komplety i zestawy mebli młodzieżowych (biurka, szafy, komody)

BENTO ZESTAW MŁODZIEŻOWY
BENTO ZESTAW MŁODZIEŻOWY
4 484,00 zł
RODOS zestaw młodzieżowy
RODOS
4 010,00 zł
SEGAN - łóżko
2 450,00 zł
ALDO I - BIURKO
ALDO I - BIURKO
705,00 zł
ALDO II - BIURKO
ALDO II - BIURKO
885,00 zł
ALDO III - BIURKO
ALDO III - BIURKO
630,00 zł
RODOS - BIURKO
RODOS
650,00 zł
HARRY - łóżko
2 500,00 zł

Meble dziecięce i biurka dla dzieci

Specjalnością Select Meble są wysokiej jakości meble dla dzieci dostępne w szerokim wachlarzu opcji - idealne zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji. W naszej ofercie można znaleźć efektowne meble dziecięce wykonane z wytrzymałych materiałów o pełnej gamie kolorów, które można dopasować do każdego wnętrza. Każda propozycja naszego sklepu internetowego odznacza się szczegółowym dopracowaniem- zwracamy uwagę na każdy detal, aby meble prezentowały się spektakularnie w Państwa domu, były jednocześnie także funkcjonalne i służyły przez lata.

Każde meble do pokoju młodzieżowego można dowolnie zaaranżować i przystosować do dostępnej przestrzeni, a dzięki dużemu wyborowi elementów można przygotować unikatowe kompozycje. Także sprzedajemy zestawy mebli młodzieżowych, na które składają się szafy, regały, półki, biurka, dodatkowo łóżka, w tym piętrowe, i stoły. Większość dostępnych w naszej ofercie mebli dla dzieci może być wykonana we wskazanym kolorze z palety.

Nasze komplety mebli młodzieżowych to doskonała propozycja tam, gdzie konieczne jest jednocześnie efektowne, ale przy tym ergonomiczne zaaranżowanie przestrzeni. Dzięki dostępności różnych modułów każdy zestaw młodzieżowy może być dowolnie zestawiony według wizji klienta i w każdej chwili kompozycja może być także zmieniona, aby osiągnąć inny efekt. Zapewniamy przy tym atrakcyjne ceny naszych mebli dla dzieci i dla młodzieżowy, które są zdecydowanie warte uwagi ze względu na ich ponadprzeciętną jakość. Biurka dla dzieci oraz pozostałe meble młodzieżowe sprzedajemy nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju, gdzie także znajdują one wielu zadowolonych klientów.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą ofertą,
Grupa Select meble