Meble dla całej rodziny
Meble dla całej rodziny
Meble dla całej rodziny
Meble dla całej rodziny
Meble dla całej rodziny
ZNAJDŹ PRODUKT
DO POBRANIA
SZYBKI KONTAKT
(62) 597 16 25
biuro@selectmeble.pl

Zestawy młodzieżowe ( meble dla dzieci, biurka, szafy, komody)

Produkty na stronie

TESSA 34 - ŁÓŻKO 120/200

549,00 zł

TESSA 22 - STOLIK NOCNY

219,00 zł

TESSA 03 - BIURKO

249,00 zł

TESSA 00 - KONTENER

259,00 zł

TESSA 02 - PÓŁKA

169,00 zł

TESSA 05 - WITRYNA

559,00 zł

TESSA 42 - KOMODA

639,00 zł

TESSA 47 - KOMODA WYSOKA

669,00 zł

TESSA 27 - KOMODA WYSOKA

439,00 zł

MONO 18 - SZAFA 2 DRZWIOWA Z DWOMA SZUFLADAMI

MONO 18 - SZAFA 2 DRZWIOWA Z DWOMA SZUFLADAMI
899,00 zł

Produkty na stronie

Meble dziecięce i biurka dla dzieci

Specjalnością Select Meble są wysokiej jakości meble dla dzieci dostępne w szerokim wachlarzu opcji - idealne zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji. W naszej ofercie można znaleźć efektowne meble dziecięce wykonane z wytrzymałych materiałów o pełnej gamie kolorów, które można dopasować do każdego wnętrza. Każda propozycja naszego sklepu internetowego odznacza się szczegółowym dopracowaniem- zwracamy uwagę na każdy detal, aby meble prezentowały się spektakularnie w Państwa domu, były jednocześnie także funkcjonalne i służyły przez lata.

Każde meble do pokoju młodzieżowego można dowolnie zaaranżować i przystosować do dostępnej przestrzeni, a dzięki dużemu wyborowi elementów można przygotować unikatowe kompozycje. Także sprzedajemy zestawy mebli młodzieżowych, na które składają się szafy, regały, półki, biurka, dodatkowo łóżka, w tym piętrowe, i stoły. Większość dostępnych w naszej ofercie mebli dla dzieci może być wykonana we wskazanym kolorze z palety.

Zestaw szafa komoda biurko

Nasze komplety mebli młodzieżowych to doskonała propozycja tam, gdzie konieczne jest jednocześnie efektowne, ale przy tym ergonomiczne zaaranżowanie przestrzeni. Dzięki dostępności różnych modułów każdy zestaw młodzieżowy może być dowolnie zestawiony według wizji klienta i w każdej chwili kompozycja może być także zmieniona, aby osiągnąć inny efekt. Zapewniamy przy tym atrakcyjne ceny naszych mebli dla dzieci i dla młodzieżowy, które są zdecydowanie warte uwagi ze względu na ich ponadprzeciętną jakość. Biurka dla dzieci oraz pozostałe meble młodzieżowe sprzedajemy nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju, gdzie także znajdują one wielu zadowolonych klientów.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą ofertą,
Grupa Select meble